Mapy papierowe i PDF do samodzielnego druku

Obecnie w dystrybucji jest 14 map do samodzielnego wydruku, dwie rozkładane mapy papierowe oraz jeden przewodnik z wycieczkami po trasach VeloMałopolska.

Mapy w wersji PDF do druku

Zachęcamy do korzystania z przygotowanych do samodzielnego wydruku map Wiślanej Trasy Rowerowej oraz VeloDunajec w wersji PDF. Gotowe trasy VeloMałopolska zostały podziale na 14 odcinków. Dzięki temu, zachowana jest ich czytelność przy mniejszym formacie a zastosowany format A4 umożliwia swobodne wydrukowanie w domu. Zawarte w mapach dodatkowe informacje turystyczne oraz ciekawostki sprawiają, że są idealnym przewodnikiem podczas wycieczek rowerowych po trasach VeloMałopolska.


Aktualne mapy w PDF, wydanie z roku 2020, do ściągnięcia i wydrukowania (format A4):

mapa

Mapy papierowe

Wiślana Trasa Rowerowa (WTR) - mapa składana,  ilustruje przebieg małopolskiego odcinaka WTR od Brzeszcz do Szczucina. Skala 1 : 175 000, wydanie II,  Kraków 2019.


VeloDunajec - mapa składana, ilustruje przebieg całej trasy uwzględniając odcinki w budowie (stan na czerwiec 2019 r., niektóre odcinki zaznaczone na mapie jako w budowie zostały już oddane do użytku np. okolice Jeziora Czorsztyńskiego).  Skala 1 : 175 000,  wydanie II,  Kraków 2019.


Małopolska Na Rowery - przewodnik z mapami oraz opisem 50 wycieczek rowerowych po Małopolsce. Każda wycieczka posiada mapę z omawianą trasą, szczegółowy opis przebiegu wraz z wykazem atrakcji spotykanych na szlaku. Profil wysokościowy, stopień trudności oraz oczywiście długość i orientacyjny czas przejazdu. Wydanie V, Kraków 2019.


Wyżej wspomniane mapy, również w wersji angielskiej, dostępne są w Punktach Informacji Turystycznej oraz na stoiskach Małopolski podczas imprez rowerowych.